X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دیسکوگرافی

مجموعه آلبوم های موسیقی در همه سبک ها
مجموعه آلبوم های Buddha Bar۱ دی‌وی‌دی
قیمت : ۱۵۰۰ تومان


مجموعه آلبوم های world و تلفیقی و آرامیخش Buddha Bar


مجموعه موسیقی بودا بار (به انگلیسی: Buddha Bar) مجموعه‌ای از چند آلبوم موسیقی است که توسط شرکت George V Records منتشر شده و حاوی موسیقی‌های آرامش بخش است. این مجموعه توسط کلود شال ایجاد شد و توسط دی‌جی‌های دیگر تولید آن ادامه یافت.لیست آلبوم های در این مجموعه :

Buddha Bar – Chill Out In Paris 2
Buddha Bar 1
Buddha Bar 2
Buddha Bar 3
Buddha Bar 4
Buddha Bar 5 by David Visan
Buddha Bar 6
Buddha Bar presenta Oriental – 2004
Buddha Bar Vol. 8 – 2006 – 2 CD
Buddha-Bar.VII,.2005.-.Vol.7
Siddharta Spirit of Buddha Bar 2003
VA-B-B11-buddha-bar
مقاله های مرتبط :


موسیقی Buddha Barکلاود شال (Claude Challe) از چهرهای شاخص موسیقی در فرانسه است. چهره موسیقی نه بخاطر آهنگ سازی یا نوازندگی بلکه بیشتر به این خاطر که مردم او را انسانی خارج از دنیای افراد عادی میدانند.

او کسی است که به کمک افکار رویایی خود میتواند با هر وسیله ای – مانند موسیقی – در روح و روان انسان تاثیر بگذارد. طی سالهای ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ از محبوبترین چهره های جوان پسند در فرانسه بود که بعدها بعنوان یکی از کارآفرینان (Entrepreneur) بزرگ در زمینه انتخاب و ترکیب موسیقی شناخته شد.

پدرش در اصل یک یهودی بود که وقتی فرزندش سه ساله بود به همراه خانواده به پاریس مهاجرت کردند. شاید به همین دلیل باشد که موسیقی های انتخابی او ترکیبی از موسیقی شرق و اروپایی است.

درسال ۱۹۶۴ یک سالن آرایش در پاریس راه اندازی کرد و به سبک خاصی اقدام به اصلاح موی مردم نمود، بطوری که برای خود بنیانگذای مدی اصلاح مو شد. تمام جوانان شیفته طرح و مدل های موی او بودند.

سفر های زیادی به هند، نپال، اندونزی و حتی کشورهای عربی داشت و بشدت تحت تاثیر فرهنگ آن کشورها قرار گرفت. بعد ها به پاریس برگشت و رستورانی بنام “Le Privй” را تاسیس کرد. موفقیت او در اداره رستوران و انتخاب آهنگ های مناسب برای آن باعث شد که رستوران وی شهرت بسیاری در فرانسه پیدا کند.

اولین مجموعه موسیقی خود را در سال ۱۹۶۶ تحت عنوان “موسیقی لرزاننده روح ، احساسات و روان” جمع آوری کرد. مهارت و تجارب زیادی در میکس و انتخاب موسیقی داشت و دومین آلبوم خود را بنام “قالیچه پرنده” به بازار داد. این آلبوم که نمونه بارزی از احساسات شرقی بود، تونست با موفقیت بسیار، چهره او را هرچه بیشتر در پاریس و خارج از آن شاخص نماید.

از سال ۱۹۹۸ درگیر موسیقی رستورانها یا بارهایی که با مجسمه یا عکس بودا (Buddha) تزئیین شده بودند شد. Buddha Bar ها رستورانهایی بودند که با غذاهای کوکتل و سوشی (Sushi) در آنها از مردم پذیرایی میشد.

در سال ۱۹۹۹ اولین سری از CD های Buddha Bar (بوداوار) را بیرون داد که موسیقی ای بود تحت تاثیر فرهنگ شمال آفریقا و آسیا با تنظیم به سبک موسیقی مردمی (pop) فرانسوی.

هارمونی تالک


برچسب ها : ambient , arabic , chillout , house , world ,
تاریخ ارسال: چهارشنبه 28 مهر‌ماه سال 1389 ساعت 11:46 ق.ظ | نویسنده: آزاده | چاپ مطلب 0 نظر